jamejamsima
سیما پیشخوان سیما کد خبر: ۶۰۲۴۹۶   ۰۹ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۵:۵۵

نرگس محمدی گفت: در «ستایش 2 » چندان از گریه و زاری خبری نیست و ما با یک قصه آرا‌م‌تر سر وکار داریم.

نرگس محمدی: در «ستایش 2 »خبری از گریه و زاری نیست/ یک شبه 20 سال پیر شدم
نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش در مورد حضور در سریال «ستایش 2»  به خبرنگار رادیو و تلویزیون برنا گفت: برای من جای بسی خوشحالی دارد که این اثر در سری اولش تا این حد توانست مخاطبان را با خود همراه کند و به یک اثر پر بیننده بدل شود.
بسیاری از بینندگان در سری اول این سریال با نقش ستایش اشک ریختند و با او ابراز همدردری کردند. این نکته شاید ساده به نظر برسد اما برای یک بازیگر بسیار مهم است که مخاطب با نقش او تا این حد ارتباط برقرار کند.
او ادامه داد: استقبال از« ستایش 1 » به حدی بود که عوامل را بر آن داشت که سری دوم آن را کلید بزنند و با توجه به قصه‌ای که این اثر دارد امیدوارم بتواند در جذب مخاطب مانند گذشته موفق عمل کند هر چند باید بگویم در این سری از مجموعه چندان از گریه و زاری خبری نیست و ما با یک قصه آرا‌م‌تر سر وکار داریم.
وی اضافه کرد: برای بازیگر جوانی مانند من بازی کردن در نقش میان‌سالی یک کاراکتر حساسیت و البته جذابیت‌های خاص خودش را داشت چرا که در این اثر من باید 20 سال از کاراکتر اصلی بزرگتر به نظر می‌رسیدم و به همین خاطر متوسل به هنر گریم شدم که البته تا حد زیادی هم گریم این کار خوب از آب در آمده است. و به قول معروف یک شبه 20 سال پیر شدم.
رای بازیگر جوانی مانند من بازی کردن در نقش میان‌سالی یک کاراکتر حساسیت و البته جذابیت‌های خاص خودش را داشت چرا که در این اثر من باید 20 سال از کاراکتر اصلی بزرگتر به نظر می‌رسیدم و به همین خاطر متوسل به هنر گریم شدم که البته تا حد زیادی هم گریم این کار خوب از آب در آمده است. و به قول معروف یک شبه 20 سال پیر شدم.
محمدی تصریح کرد: در این اثر تمام عوامل تلاش‌شان را به کار بستند که به گونه‌ای عمل کنند که این سریال بتواند مانند سری اولش موفق عمل کند و امیدوارم این مهم حاصل شود.
در خلاصه داستان «ستایش2» به کارگردانی سعید سلطانی که مدتی است کلید خورده آمده: 22 از فرار ستایش و فرزندانش می‌گذرد؛ اینک هر سه با هویتی دروغین و با نام فامیل رودباری زندگی می‌کنند. ستایش آسوده خاطر از اینکه با تغییر هویت خود و فرزندانش برای همیشه از چنگ حشمت فردوس گریخته است.
او حالا صاحب رستورانی در رودسر است و اعتبار و شهرتی نیکو دارد و هرگز تصور نمی‌کند سرنوش تیک بار دیگر او و حشمت فردوس را رو در روی هم قرار دهد.محمد تقوی به عنوان مدیر تصویر برداری، وحید سلطانی صدابردار،‌ محسن بابایی چهره‌پرداز،‌ فرزاد بادرام پور طراح صحنه،‌ مرجان گلزار طراح لباس‌، ابوالفضل نصیر مدیر تولید،‌ سوسن دین محمدی دستیار اول و برنامه‌ریز، مرجان تاجیک منشی صحنه،‌ نادر پیرزاده عکاس‌ و لوح زرین هنر مجری طرح در این اثر حضور دارند
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر