jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۹۷۸۶۲   ۲۵ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۴

معاون مرکز آمار قوه قضاییه گفت: شهروندان می‌توانند با استفاده از سامانه پیامک 30009699 خلاصه پرونده قضایی خود را دریافت کنند.

سیامک رفعتی در گفت‌وگو با مهر افزود: دریافت خلاصه پرونده، رمز پرونده، دریافت شعبه رسیدگی‌کننده و مشاهده فهرست پرونده‌ها، مهم‌ترین کارایی این سامانه است که اکنون یک سال است فعال شده و شهروندان می‌توانند از طریق این سامانه جزئیات پرونده خود را مشاهده کنند.

به گفته وی، شهروندان برای دریافت راهنمای استفاده از این سامانه می‌توانند عدد صفر را به شماره 30009699 پیامک کنند؛ همچنین با ارسال عدد 1 خلاصه پرونده ، با ارسال عدد 2 رمز پرونده و با ارسال عدد 3 شعبه رسیدگی‌کننده و نشانی آن را دریافت کنند. با ارسال عدد 9 به این سامانه نیز شهروندان می‌توانند پیشنهادها و انتقادهای خود را با قوه‌قضاییه در میان بگذارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر