jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۹۶۹۰۵   ۲۳ شهريور ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۴

بازپخش مجموعه‌های تلویزیونی قدیمی و خاطره‌انگیز گرچه ممکن است نتواند به میزان اولین‌بار پخش خود مخاطب را به پای تلویزیون بکشاند اما دست‌کم راهی برای یادآوری خاطره‌های خوب سال‌هایی نه‌چندان دور در تلویزیون است و برای نسل‌هایی که بزرگ‌تر شده‌اند، اقدامی خواستنی و دلچسب است.

این روزها شاهد پخش دوباره سریال خاطره‌انگیز «دنیای شیرین دریا» از شبکه شما هستیم. بهروز بقایی، کارگردان این سریال که تاریخ ساختش به12 سال پیش برمی‌گردد، در گفت‌وگو با ایسنا برای ساخت سریالی مشابه ابراز تمایل کرده و گفته است: اگر سریال جدیدی در این مسیر باشد، می‌سازم. وی همچنین با اشاره به وضع فیلمنامه‌های سریال‌ها در تلویزیون تصریح کرده است: فکر می‌کنم خوب بودن یا نبودن فیلمنامه‌ها دوره‌ای است. شاید شرایط کنونی به این دلیل باشد که بازخوان‌ها عوض می‌شوند اما باید بگویم این سریال‌ها در حد تماشاگر تلویزیونی خوب هستند. تلویزیون هر چه مخاطب را دست پایین بگیرد می‌تواند هر چیزی را به خورد او بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر