رئیس سازمان زندان‌ها خبر داد

دریافت پابندهای الکترونیک در مهرماه

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: بر اساس قرارداد منعقدشده، مهر سال جاری دستبند‌ها و پابندهای الکترونیک از سوی شرکت طرف قرارداد تحویل می‌شود و ما در ۶ ماه دوم سال شاهد اجرای طرح پابندهای الکترونیک خواهیم بود.
کد خبر: ۵۸۸۵۸۱
دریافت پابندهای الکترونیک در مهرماه

غلامحسن اسماعیلی در گفت‌وگو با  فارس اظهار داشت: امروزه استفاده از پابندهای الکترونیک در برخی از کشورهای دنیا عملیاتی شده و ما هم این اقدام را مفید می‌دانیم البته این طرح تنها در 14 کشور جهان و در سطحی محدود اجرایی شده و ما نمی‌توانیم بگوییم که در این زمینه از آنها عقب مانده‌ایم.

وی افزود: ما برای اجرا طرح پابند الکترونیک در کشور اقدامات لازم را انجام داده‌ایم و به عمد این موضوع را رسانه‌‌ای کرده‌ایم تا شرکت‌های سازنده داخلی به این فکر بیفتند که پابند الکترونیک نیاز جدید جامعه است و دانش خود را برای تولید این ابزار بکار گیرند.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر از محل منابع خود و با مساعدت رئیس قوه‌قضائیه اقدام به اجرای طرح پابند الکترونیک در سطحی محدود کرده‌ایم.

اسماعیلی تصریح کرد: بر اساس قرارداد منعقد شده مهر ماه سال جاری دستبند‌ها و پابندهای الکترونیک از سوی شرکت طرف قرارداد تحویل داده می‌شود و ما در 6 ماهه دوم سال شاهد اجرای طرح پابندهای الکترونیک خواهیم بود.

اسماعیلی با اشاره به اینکه حدود 1000 دستبند و پابند الکترونیک وارد کشور می‌شود گفت: قرارداد ما با یک شرکت داخلی است اما یکی از کشورهای خارجی آ‌ن‌ها را وارد می‌کند.

برچسب ها: پابند زندان
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها