jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۸۶۴۸۱   ۱۷ مرداد ۱۳۹۲  |  ۰۰:۰۸

پیروزی پرسپولیس با گل های پیام صادقیان و قاسم دهنوی

پرسپولیس همسایه سپاهان در صدر شد

تیم فوتبال پرسولیس یا پیروزی بر تیم دونده و انرژیک مس کرمان در آخرین بازی هفته سوم لیگ برتر به صدر جدول رفت تا در کنار سپاهان قرار گیرد.

پرسپولیس همسایه سپاهان در صدر شد


به گزارش جام جم ورزشی ، در این دیدار که در حضور انبوه تماشاگران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار شد ، تیم علی دایی با زدن دو گل به تیم مس کرمان که توسط مربی کارکشته ای چون محمود یاوری هدایت می شود ، با 7 امتیاز به صدر جدولرفت تا پاسخی مثبت به همراهی هواداران خود داده باشد . در این بازی و پس از آنکه دو تیم نتوانستند در نیمه اول موقعیت خطرناکی را روی دروازه های یکدیگر ترتیب دهند تا بدون گل راهی رختکن شوند ، پرسپولیسی ها در نیمه دوم جلو کشیدند تا با فشار بر روی دروازه مس ، عطش خود را برای گلزنی نشان دهند . ارسال توپ های بلند برای استفاده از قدرت سرزنی سید مهدی سید صالحی و بویژه بر روی کارهای ایستگاهی ، بالاخره در دقیقه 65 جواب داد تا به دنبال ارسال حسین ماهینی بر روی یک ضربه ایستگاهی و خروج ناموفق دروازه بان مس ، پیام صادقیان که در این بازی از ابتدا در ترکیب سرخ ها قرار گرفته بود ، با ضربه ای دقیق دروازه مس را تسخیر کند . ده دقیقه بعد از این گل و باز هم بر روی ارسال یک ضربه ایستگاهی توسط ماهینی ، قاسم دهنوی با ضربه سر دروازه مس را گشود تا تیم پرسپولیس با 3 امتیاز شیرین این بازی به صدر جدول رفته و هم امتیاز با سپاهان و تنها به واسطه تفاضل گل در رده دوم جدول قرار گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر