jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۱۳۵۲   ۳۰ تير ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۳

سونی به همراه معرفی نسل جدید کنسول بازی‌اش، دسته‌ای را معرفی کرد که نسبت به دسته‌های پلی‌استیشن 3 بکلی تغییر کرده است.

در قسمت بالایی این دسته یک نوار نورانی موسوم به Light Bar وجود دارد که دارای سه رنگ متفاوت است. ال‌ای‌دی‌های به کار رفته در این نوار می‌توانند خود را به رنگ کاراکتر بازیکن در بیاورند و در مواقع حساس ـ برای مثال زمانی که کاراکتر بازی‌تان در چند قدمی مرگ باشد ـ چشمک بزنند. اگرچه استفاده از این نوار نورانی به زیبایی و جذابیت دسته پلی‌استیشن 4 افزوده ولی جدیدترین خبرها حاکی از آن است که بازیکن قادر به خاموش کردن این نوار نیست. نکته جالب توجه دیگر در مورد دسته فوق این است که نوار نورانی فقط با دوربین پلی‌استیشن کار می‌کند. از آنجا که دوربین این کنسول به‌نوعی یک وسیله جانبی است که کاربر در صورت تمایل می‌تواند آن را خریداری کند، نوار نورانی عملا ویژگی غیرضروری و بلااستفاده برای بیشتر کاربران باقی خواهد ماند. به همین دلیل بسیاری از طرفداران سونی پس از شنیدن این خبر اعلام نارضایتی خود را از اقدام سونی اعلام کرده‌اند؛ زیرا نوار نورانی علاوه بر آن‌که کاربرد آن چنانی ندارد، با خاموش نشدن نیز باعث مصرف بیشتر باتری دسته می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر