jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۰۷۲۱   ۲۸ تير ۱۳۹۲  |  ۱۸:۳۳

دو مجموعه شعر دیگر از سیدعلی صالحی مجوز انتشار گرفته و بزودی منتشر می‌شود.

به گزارش ایسنا، کتاب‌های «زندگی کن بگذار دیگران هم زندگی کنند» و «پنهانی چند شعر عاشقانه برای دو سه نفر» سروده‌ سیدعلی صالحی مجوز نشر گرفته و از سوی انتشارات نگاه منتشر خواهد شد.

به گفته ناشر، این دو اثر دربرگیرنده‌ شعر‌های سال‌های 1388 و 1389 خورشیدی است که نیمه‌ دوم سال 89 برای گرفتن مجوز نشر ارائه شده‌ بود. همچنین حال و هوای شعرهای این دو اثر نیز مانند کتاب «ما نباید بمیریم، رؤیاها بی‌مادر می‌شوند» است.اخیرا هم کتاب «اشاره به دریا پیش از زوال بزرگ» دربرگیرنده‌ گزیده‌ای از مجموعه‌های اخیر صالحی در نشر زاوش به چاپ رسیده است.

به گفته صالحی، کتاب «اشاره به دریا پیش از زوال بزرگ» دربرگیرنده‌ شعر‌هایی از ده مجموعه‌ شعر اوست. این مجموعه همچنین شامل خاطره‌های صالحی از دیدارش با احمد شاملو، سهراب سپهری، سیمین بهبهانی، نصرت رحمانی، منوچهر آتشی، مهدی‌ اخوان‌ ثالث، اسماعیل خویی و... است. در عنوان فرعی کتاب هم آمده است: «گزینه‌ شعر و گشت و گذار آن سال‌ها».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر