jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۰۱۱۳   ۲۵ تير ۱۳۹۲  |  ۲۱:۴۱

«اندیشه پاک»، نخستین آلبوم تصویری مرکز بسیج صداوسیما، شامل نماآهنگ‌هایی با موضوع بسیج و دفاع مقدس رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجموعه نماآهنگ‌های «اندیشه پاک» شامل 9 اثر با عناوین «نخل استوار»، «نخل سرسبز»، «مشرق جان»، «نسل پاک»، «نشان افتخار»، «چشم بیدار»، «خاطرات یک پرستو»، «پلاک عاشقی» و «امتحان عاشقی» است که در فواصل زمانی و به مناسبت‌های مختلف در گروه تولیدات موسیقی و سرود بسیج صداوسیما تولید شده و برای پخش در اختیار شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی قرار گرفته‌اند.

در این مراسم، سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار آزادی معاون فرهنگی ـ اجتماعی بسیج کشور، علی‌اصغر جعفری مشاور رئیس سازمان و رئیس مرکز بسیج صداوسیما و جمعی از مدیران بسیج رسانه ملی و سازمان بسیج مستضعفین حضور داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر