jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۵۸۰۰۵۱   ۲۵ تير ۱۳۹۲  |  ۱۸:۰۱

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش خبرداد:

تولید جدیدترین ناو موشک‌انداز ایرانی

۱

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تولید جدیدترین ناو موشک‌انداز ایرانی خبر داد و با بیان اینکه این ناو موشک‌انداز از کلاس کمان با ویژگی‌های منحصر به فرد برای نخستین بار در رزمایش نیروی دریایی رونمایی می‌شود، گفت: از این ناوهای موشک‌انداز جدید، به‌تناسب نیاز در شمال و جنوب کشور استفاده خواهیم گرفت.

تولید جدیدترین ناو موشک‌انداز ایرانی

دریادار غلامرضا بیغم افزود: آخرین مدل از این‌گونه ناوها، ناو موشک‌انداز درفش بود که در دریای خزر به آب انداخته شد و هم‌اکنون در حال خدمت است؛ البته وزارت دفاع در تلاش است که ناو موشک‌انداز درفش را به‌تناسب نیاز، به تولید انبوه برساند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش تأکید کرد: هم‌اکنون جدیدترین ناو موشک‌انداز ایرانی از «کلاس کمان» به مرحله تولید کامل رسیده نیروی دریایی تلاش می‌کند با این ناوها، چرخه دفاع دریایی خود را در مناطق جنوبی کشور از جمله دریای عمان، سواحل مکران و شمال اقیانوس هند و همچنین در شمال کشور و در دریای خزر، تکمیل کند.

وی با بی‌نظیر خواندن ویژگی‌های این ناو موشک‌انداز که کلاس آن را کمان اعلام کرد، گفت: چندمنظوره بودن و آمادگی در برابر رزم‌های سطحی و ضدهوایی، از ویژگی‌های این ناو به شمار می‌رود.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حبیب
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۶
ما به داشتن همچین نیروی دریایی وبا عظمت ارتش جمهوری اسلامی ایران افتخار می كنیم زنده بادرهبر پاینده بادرهبر
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر