هستی مهدوی‌فر در گفت‌: در سریال «مادرانه» ایفاگر نقش رها، دختر لعیا زنگنه هستم، او بعد از ترک پدرش با مشکلاتی مواجه می‌شود.
کد خبر: ۵۷۹۲۳۶
پای صحبت‌های دختر لعیا زنگنه / ماجرای آشنایی «رها» و «فرزاد»

هستی مهدوی‌فر در گفت‌وگو با برنا، پیرامون نقشش در سریال «مادرانه» گفت: در این سریال ایفاگر نقش رها، دختر لعیا زنگنه هستم، رها بعد از جدایی مادر و پدرش با مشکلاتی مواجه می‌شود که به نوعی روند زندگی او را تغییر می‌دهد.

وی اضافه کرد: نوع زندگی این کاراکتر باعث می‌شود تا مخاطبان بتوانند با آن ارتباط برقرار و بسیاری با آن همذات پنداری کنند چرا که او یک دختر دبیرستانی است که بعد از جدایی پدر و مادرش از هم و پر کردن خلا عاطفی با پسری به نام فرزاد آشنا می‌شود که این آشنایی باعث بروز مشکلات و مسائلی برای او می‌گردد. او در نهایت رها مجبور می‌شود برای حل آن مبارزه کند.

او در مورد چگونگی نزدیک شدن به کاراکتر رها تصریح کرد:خوشبختانه شباهت‌های رفتاری که بین من و رها وجود داشت باعث شد که بتوانم به راحتی با او ارتباط برقرار کنم. تنها تفاوتی که میان من و رها وجود داشت، مشکلی بود که در اواسط سریال برای او رخ می‌دهد، به همین خاطر تصمیم گرفتم در این زمینه از افراد متخصص کمک بگیرم تا راحت‌تر بتوانم خودم را به این نقش نزدیک کنم.

مهدی‌فر در پایان اظهار داشت: در سریال «مادرانه» با گروهی حرفه‌ای کار کردم که برای من شرایط دشواری را ایجاد می‌کرد، امیدوارم این اثر با استقبال مخاطبان مواجه شود.

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۲۸ تير ۱۳۹۲
۰
۰
با سلام امیدوارم كه در كار های بعدی به همین خوبی نقش خود را بازی كنید موفق باشید
پرویز هوشیار
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۶ مرداد ۱۳۹۲
۰
۰
سلام هستی خانم نقشتون در سریال مادرانه عالی هست بهتره بگم كه عالی بازی كردی

امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون عالی باشین

نیازمندی ها