والیبالیست‌ها پاداش 50 میلیونی می‌گیرند

محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان پنجشنبه شب با حضور در محل اردوی تیم ملی والیبال از اعطای پاداش 50میلیون تومانی به افتخارآفرینان تیم ملی خبر داد.
کد خبر: ۵۷۸۷۵۱

پس از آن‌که ملی‌پوشان فوتبال به دنبال صعود به جام جهانی پاداش 50 میلیون تومانی از طرف دولت دریافت کردند رایزنی‌های فدراسیون والیبال نیز برای دریافت این پاداش نتیجه داد و محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان در ضیافت افطار ملی‌پوشان در هتل المپیک موافقت خود را با این پاداش اعلام کرد.

در این مراسم پس از آن‌که وزیر ورزش از درخشش ملی‌پوشان والیبال قدردانی کرد، محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال تصریح کرد: ملی پوشان والیبال مقابل بزرگان این رشته به خوبی قد علم کردند و این پاداش برازنده آنهاست.

وی یادآور شد: اگر به ورزشکاران افتخار آفرین تسهیلات داده می‌شود، باید به دیگر رشته‌های موفق نیز همان تسهیلات داده شود تا دلخوری پدید نیاید.

رئیس فدراسیون والیبال درباره عملکرد تیم نوجوانان در رقابت‌های جهانی گفت: قصد داشتیم تعداد بازی‌های دوستانه بیشتری انجام دهیم، اما نهایتا با چند بازی با ترکیه، راهی مسابقه‌های جهانی شدیم. در بازی رده‌بندی مقابل لهستان هم پاسور اصلی خود را نداشتیم که اگر او حضور داشت می‌توانستیم مقام سومی را از آن خود کنیم.

وی تاکید کرد: نوجوانان والیبال واقعا جنگیدند و تیم‌های برزیل و آرژانتین را پشت سر گذاشتند. با انجام بازی‌های دوستانه بیشتر در سال های بعد می‌توانیم موفقیت بهتری کسب کنیم. مطمئن هستم که این نوجوانان آینده‌دار هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها