jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۵۷۷۱۳۰   ۱۶ تير ۱۳۹۲  |  ۰۹:۱۳

معروف در نشست خبری بعد از بازی:

پیروزی های والیبال ایران اتفاقی نیست

با نتیجه‌ای که حاصل شد نشان دادیم پیروزی‌مان در بازی نخست اتفاقی نبود.

پیروزی های والیبال ایران اتفاقی نیست

سعید معروف پس از پیروزی 3 بر یک تیم ملی والیبال ایران برابر کوبا در نشست خبری حاضر شد و در خصوص این بازی اظهار داشت: باید اعتراف کنم که امروز هم مانند بازی اول در گیم نخست بازی را بد شروع کردیم. به خوبی می‌دانستیم که کوبایی‌ها به راحتی امتیاز نمی‌دهند و برای پیروزی آمده‌اند.

وی ادامه داد: بدون شک آنها تمام تلاش خود را برای پیروزی بر ایران به کار گرفتند، اما با نتیجه‌ای که حاصل شد نشان دادیم که پیروزی‌مان در بازی نخست یک اتفاق نبوده است.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: ما امروز در دفاع روی تور عملکرد خوبی داشتیم و فکر می‌کنم که کارگروهی مهمترین رمز موفقیت تیم ایران بود. کمتر کسی پیش‌بینی می‌کرد که تیم ایران بتواند در خاک کوبا چنین نتیجه‌ای کسب کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها