jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۷۶۸۸۵   ۱۵ تير ۱۳۹۲  |  ۱۵:۴۲

با گذشت 23 ماه از ناپدید شدن مرموز دختر جوان، پلیس برای حل معمای این پرونده از مردم درخواست کمک کرد.

چه کسی از سرنوشت لیلا خبر دارد

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، 28 مرداد سال 90 مادر و دختری با مراجعه به کلانتری 138 جنت آباد به مأموران اعلام کردند که یکی از اعضای خانواده شان به نام «لیلا . ش» (25 ساله) زمانیکه آنها در خانه حضور نداشتند، از خانه خارج و دیگر به خانه باز نگشته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «فقدانی» و به دستور دادیار شعبه پنجم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار تیم فقدانی اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی در تحقیقات خود از اعضای خانواده، دوستان و افراد مرتبط با فقدانی اطلاع پیدا کردند که لیلا به ملاقات هیچکدام از آنها نرفته و 28 مرداد ماه نیز قرار نبوده تا از منزل خارج شود!.

در ادامه، کاراگاهان به بررسی مشخصات اجساد و افراد ناشناس و مجهول الهویه در پزشکی قانونی، بیمارستان ها و... پرداخته اما به هیچگونه اطلاعاتی که بتواند در مشخص کردن سرنوشت دختر جوان کمک به آنها کمک کند، دست پیدا نکردند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر، اعلام کرد:«با توجه به رسیدگی به پرونده فقدانی در اداره یازدهم پلیس آگاهی و به منظور مشخص شدن سرنوشت دختر جوان، دستور انتشار تصویر فقدانی از سوی دادیار محترم پرونده صادر شده است لذا از کلیه شهروندان محترم که اطلاعاتی در خصوص فقدانی و سرنوشت احتمالی وی دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 51055611 در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر