jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۷۶۶۲۴   ۱۴ تير ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۶

ریزش چاه فاضلاب در انباری منزل مسکونی باعث سقوط زنی 40 ساله به درون این چاه شد.

سقوط زن به داخل چاه فاضلاب

به گزارش سازمان آتش‌نشانی تهران، در ساعت 20:45 دقیقه شب گذشته با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه49 و گروه نجات 13 به محل حادثه در یوسف آباد، خیابان 54 اعزام شدند.

بنا به گفته فرمانده آتش نشانان اعزامی، شکستگی لوله فاضلاب در انباری باعث ریزش طوقه چاه و در نتیجه فروکش ناگهانی کف انباری در زیرزمین این ساختمان چهار طبقه مسکونی شد.

مهدی نوروز زاده افزود: قبل از وقوع این حادثه، زن 40 ساله ای به محض ورود به داخل این انباری به یکباره کف انباری فروکش کرد و وی به همراه آواربه عمق 5 متری چاه سقوط کرد.

وی در مورد چگونگی عملیات نجات این زن اظهار داشت: آتش نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات ویژه نجات و زدن کارگاه بر روی دهانه چاه، خود را به شخص سقوط کرده رساندند و این زن را که از قسمت سر دچار شکستگی شده بود با رعایت نکات ایمنی از داخل چاه خارج کرده و جهت اعزام به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس دادند.

این فرمانده آتش نشانی نشت تدریجی آب از محل شکستگی لوله فاضلاب و سست شدن دهانه چاه را علت بروز این حادثه ذکر کرد و افزود: خوشبختانه در این حادثه به دلیل ریزش کف انباری و طوقه چاه بر روی هم، دهانه چاه کاملاً در عمق پنج متری مسدود شده و مصدوم به عمق چاه سقوط نکرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر