jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۷۳۹۰۴ ۰۴ تير ۱۳۹۲  |  ۱۵:۱۸

جدایی رویانیان از پرسپولیس قطعا دردسرهای زیادی را به دنبال خواهد داشت، اگر رویانیان نباشد بازیکنان زیادی هم خواهان جدایی می شوند .

تصمیم دسته جمعی بازیکنان پرسپولیس برای جدایی

به گزارش سایت جام جم ورزشی؛ بیشتر از هر کسی علی دایی از جدایی رویانیان متضرر خواهد شد، او نه تنها تمرکز تیمش را به هم ریخته می بیند بلکه شاهد این است که نوری، یکی از بازیکنان مورد علاقه اش ساز جدایی می زند.

نوری در این رابطه گفت: "من هم این را اعلام می‌کنم در صورت رفتن رویانیان با اجازه دایی من هم شاید تصمیم دیگری در خصوص همکاری‌ام با پرسپولیس بگیرم. من و چند نفر از بازیکنان هنوز قرارداد نهایی خود را امضاء نکرده‌ایم و با توجه به صحبت‌ها در صورت نبود رویانیان می‌توانیم تصمیم جدیدی بگیریم." نوری در ادامه صحبت هایش به این اشاره کرده است که قرارداد او و چند بازیکن دیگر  حامی رویانیان هنوز تمدید نشده است و به همین دلیل آنها با توجه به جدایی رویانیان می توانند از این باشگاه بروند. به احتمال بسیار زیاد

جلال حسینی، حسین ماهینی، رضا نورمحمدی و غلامرضا رضایی بازیکنان دیگری هستند که نوری به آنها اشاره کرده است و شاید قراردادشان  را تمدید نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر