بازتاب برد ایران در رسانه‌های خارجی؛

رویترز: امیدهای ایران زنده شد

عباسی در بین ملی‌پوشان مطرح کرد؛

می‌توانید با برد قطر تاریخ ساز شوید

وزیر ورزش و جوانان بازی با قطر را از مهمترین دیدارهای تاریخ فوتبال ایران دانست و خطاب به ملی‌پوشان گفت: شما شیران برجسته ایران زمین هستید و قطعا اجازه رجز خوانی را به هیچ کس نمی‌دهید زیرا دل همه مردم ایران با شماست.
کد خبر: ۵۶۸۵۱۱
می‌توانید با برد قطر تاریخ ساز شوید

محمدعباسی وزیر ورزش و جوانان دوشنبه شب با حضور در جمع اعضای تیم ملی فوتبال ایران گفت: این دیدار برای ما تعیین کننده است و قطعا مایه غرور و افتخارمان خواهد بود. من از شما ملی‌پوشان و کادر فنی تیم ملی که در این مدت، دوری از خانواده و زحمات و مشکلات زیادی را در پایان یک فصل سخت و فشرده مسابقات لیگ و لیگ قهرمانان آسیا سپری کردید تشکر می‌کنم.

وی همچنین اضافه کرد: درست است بنده و کفاشیان و محمدنبی و سایر کسانی که اینجا آمده‌ایم در کنارتان هستیم اما جبهه حقیقی از آن شماست و ما تنها در کنار گود ایستاده‌ایم و شما را نظاره می‌کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه افزود: امروز روز رحلت بناینگذار انقلاب اسلامی است و در چند روز پیش رو نیز بعثت رسول اکرم (ص) را داریم که منادی نور و رحمت است و این اتفاق را به فال نیک می‌گیریم چرا که زندگی بشریت با بعثت پیامبر اسلام (ص) به کمال خود رسید و امیدوارم که به میمنت این روز عزیز موفقیت و پیروزی در انتظار شما باشد.

وی همچنین تاکید کرد: برخی رخدادها برای ملت ایران بسیار مهم و مایه غرور ملی و مباهات آنها است و همه کسانی که در کنار شما و از تلویزیون مسابقه شما را نگاه می‌کنند با موفقیت‌های شما اشک‌هایشان سرازیر می‌شود و همراه شما هستند. من از طرف ایشان و به نمایندگی از آنها به اینجا آمده‌ام و در واقع همه ما به همراه پیشکسوتان فوتبال ایران، حامی شما هستیم. شکر خدا از همه شرایط بر می‌آید همه ملی‌پوشان سرحال و شاداب هستند و مهیای دیدار با قطر هستند.

عباسی در ادامه یادآور شد: من از جانب خودم و بسیاری دیگر از ورزشکاران ایران اینجا هستم تا به همه شما خدا قوت بگویم. البته روز گذشته و پیش از آمدن و زمانی که در جلسه هیات دولت حضور داشتم، تمامی اعضای هیات دولت و شخص رئیس جمهور به شما سلام رساندند و به شما خسته نباشید گفتند و از شما خواستند تا با اقتدا به مولای متقیان علی(ع) به میدان مسابقه حساس با قطر بروید. البته درست است دیدار با قطر برای همه ما حساس است اما شما نباید به این مسایل و حساسیت‌ها توجه کنید و با صحه صدر و توجه به همه نقاط قوت و ضعف رقیب به میدان بروید.

وی همچنین اظهار داشت: در زندگی همه ما زمان‌هایی بوجود می‌آید که مایه مباهات و افتخار مردم ایران است. برد شیرین ایران مقابل تیم ملی آمریکا و لحظه به ثمر رساندن گل خداداد عزیزی در دیدار حساس مقابل استرالیا، مایه شعف همه مردم است و این‌ها است که تاریخ ساز است و شما نیز می‌توانید همین کار را کرده، تاریخ ساز شوید و غرورآفرینی کنید. بدانید همه مردم ایران برای شما دعا خواهند کرد و موفقیت شما را از خداوند متعال مسئلت دارند.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: این دیدار از مهمترین دیدارهای تاریخ فوتبال است، ولی شما شیران برجسته ایران زمین هستید و قطعا اجازه رجز خوانی را به هیچ کس نخواهید داد. بدانید دل همه مردم ایران با شماست و من نیز مانند همه آنها برای شما آرزوی موفقیت و سرافرازی می‌کنم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها