jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۶۶۴۶۹   ۰۶ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۷:۳۷

امروز، نمایندگان سینمایی کشور با حضور در برنامه «فانوس» رادیو نمایش، برای نخستین بار در طول مدت اختلاف، در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور پیدا می‌کنند تا در جلسه‌ای به مفاهمه بپردازند.

رادیو نمایش برای ساکنان «خانه سینما» مراسم آشتی کنان برگزار می کند

 در این جلسه که به پیشنهاد برنامه «فانوس» برگزار می‌شود، نمایندگان سازمان سینمایی به اتفاق عظیمی میرآبادی، معاون فعالیت‌های سازمان سینمایی کشور و فرشته طائرپور به همراه نمایندگانی از خانه سینما حضور خواهند یافت.

همچنین متن کامل این جلسه توسط برنامه‌ی «فانوس» ضبط و گزارش آن، چهارشنبه شب به سمع شنوندگان و جامعه سینمایی کشور خواهد رسید.

پیش از این در برنامه هفته گذشته که عظیمی میرآبادی به نمایندگی از جواد شمقدری در آن حضور یافته بود، پس از روی خط آمدن فرشته طائرپور از تهیه‌کنندگان منتقد، بحث درباره‌ی خانه سینما مطرح و عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره‌ی آن به چالش کشیده شد که در نهایت طرفین به پیشنهاد رادیو نمایش در جلسه امروز به حل اختلاف می پردازند.

برنامه «فانوس» کاری است از گروه نمایش و اندیشه رادیو نمایش که با اجرا و کارشناسی علی روئین‌تن، کارگردان سینما و تئاتر، چهارشنبه‌ها ساعت 22 و 30 دقیقه از رادیو نمایش بر روی موج اف ام ردیف 5/107 مگاهرتز پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر