jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۶۳۶۱۰ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۰:۲۰

اعضای کمیته فنی پرسپولیس به جای آنکه در اندیشه انتخاب یک سرمربی اصلح باشند، هر یک قصد دارند گزینه خودشان را سرمربی کنند.

چند دستگی پرسپولیسی ها در انتخاب سرمربی

پس از شکست پرسپولیس در فینال جام حذفی محمد رویانیان در یکی از اشتباهات دیگر خود جمعی از پیشکسوتان باشگاه را دور هم جمع کرد تا در مورد سرمربی فصل آینده سرخپوشان تصمیم‌گیری کنند. اشتباه رویانیان آنجا شکل گرفت که در بین این پیشکسوتان بودند کسانی که خودشان مدعی نشستن روی نیمکت مربیگری بودند و به همین خاطر خیلی زود نسخه یحیی گل‌محمدی را پیچاندند و قبل از اینکه باشگاه یحیی را برکنار کند، او استعفا کرد تا مدیرعامل سرخ‌ها به فکر پیدا کردن سرمربی دیگری باشد.

پس از این اتفاق نام‌های زیادی برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس مطرح شد اما پس از گذشت نزدیک به دو هفته از آن ماجرا هنوز مسئولان این باشگاه روی گزینه خاصی به توافق نرسیده‌اند. محمد رویانیان که مشخص نیست چند بار می‌خواهد از طریق کمیته فنی گزیده شود این بار هم اعضای کمیته فنی را دور هم جمع کرد تا سرمربی فصل آینده و جانشین یحیی گل‌محمدی را انتخاب کند اما هر چه جلوتر رفت نه تنها گزینه‌ها محدودتر نشد بلکه بر تعداد آنها افزوده شد.

این اضافه شدن نشان می‌دهد که اختلاف نظر بین اعضای کمیته فنی، هیات مدیره و مدیرعامل برای انتخاب سرمربی زیادتر از قبل شده و طرفین نمی‌توانند بر سر یک مربی خاص به توافق برسند. محمد مایلی‌کهن، حمید درخشان، علی دایی، زلاتکو کرانچار، برانکو ایوانکوویچ و منصور ابراهیم زاده گزینه‌هایی بودند که جدی تر از سایرین در مورد آنها بحث و تبادل نظر شد اما به نظر می رسد چند دستگی در بین مسئولان باشگاه پرسپولیس اجازه انتخاب سرمربی را نمی‌دهد.

اعضای کمیته فنی که باید یار و یاور مدیرعامل باشند و بهترین گزینه را به او معرفی کنند در انتخاب یک نفر با یکدیگر اختلاف دارند و علی پروین به عنوان مرد سرد و گرم چشیده آنها به دنبال انتخاب گزینه خودش است. پروین علاقه زیادی به انتخاب حمید درخشان به عنوان سرمربی دارد. فدا حسین مالکی که رئیس هیات مدیره است تمایل دارد که محمد مایلی‌کهن سرمربی شود. محمد رویانیان هم که ظاهرا خیلی با این دو موافق نیست منصور ابراهیم زاده را به عنوان گزینه مد نظرش معرفی کرده است.

با این شرایط به نظر می رسد که پرسپولیس بازهم انتخابی بی‌حرف و حدیث نخواهد داشت و هر فردی که از بین این سه نفر انتخاب شود مورد انتقاد گروه دیگری قرار خواهد گرفت و بازهم جبهه‌هایی علیه سرمربی فصل آینده سرخپوشان تشکیل می‌شود تا در طول فصل و با هر شکستی علیه او موضع گیری کنند. با تفکری که در بین مسئولان و کمیته فنی پرسپولیس حاکم است بعید به نظر می رسد که این تیم بتواند فصل آینده هم سرانجامی بهتر از فصل گذشته داشته باشد.

به گزارش مهر؛ به این مشکلات باید این را هم اضافه کرد که بسیاری از بازیکنان پرسپولیس قراردادشان به پایان رسیده و منتظر انتخاب سرمربی آینده هستند. برخی از آنها اعلام کرده اند اگر فلان گزینه سرمربی شود از این تیم خواهند رفت. اختلاف نظر بین بازیکنان هم در مورد سرمربی هم وجود دارد و به نظر می رسد روزهای بحرانی در انتظار سرخپوشان خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر