jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۵۶۵۱۱   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۲۱:۱۵

شرور سرکشی که دو زن جوان را در خیابان منصور مورد ضرب و جرح قرار داده و قصد داشت به ماموران نیز حمله کند، با شلیک ماموران دستگیر و راهی زندان شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سروان محمدحسین امینی، رئیس کلانتری 159 بی‌سیم گفت: عصر روز گذشته ماموران کلانتری 159 بی‌سیم هنگام گشتزنی در خیابان منصور مشاهده کردند جوانی بیست‌ساله در حال کتک زدن دو زن جوان است که به وی تذکر دادند از این اقدام خود دست بردارد.اما وی با قمه و ساتور به ماموران نیز حمله‌ور شد.

وی افزود: در این هنگام یکی از ماموران برای آرام کردن و ترساندن وی یک تیر هوایی شلیک کرد اما باز هم متهم به حملات خود ادامه داد و این بار ماموران ساق پای راست متهم را هدف قرار داده و موفق شدند با خلع سلاح، وی را دستگیر کنند. سروان امینی خاطرنشان کرد: متهم که بهنام نام دارد و از اراذل و اوباش سطح دو تهران است، پس از دستگیری به بیمارستان منتقل شد.

کلانتر 159 بی‌سیم یادآور شد: دو زن جوان نیز به کلانتری منتقل شدند و با اظهارات نامبردگان، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و به مقام قضایی ارجاع شد و متهم نیز با دستور بازپرس دادسرای ناحیه 14 تهران با قرار بازداشت موقت به زندان رجایی‌شهر کرج انتقال یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر