jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۵۵۵۰۰۱ ۲۸ فروردين ۱۳۹۲  |  ۲۰:۲۸

این هفته با پخش قسمت بیست‌وهفتم سریال «کلاه پهلوی»، مخاطبان این سریال بار دیگر شاهد حضور رضا کیانیان در نقش حاجی‌خان در کلاه پهلوی خواهند بود.

به گزارش ایسنا، رضا کیانیان در نقش «حاجی‌خان» یکی از شخصیت‌های سریال کلاه پهلوی است که در چند قسمت از این سریال حضور داشته است.

او در نقش حاجی‌خان، شخصیتی مقتدر و قدرتمند است که با وجود نابینایی، در مسائل مختلفی مورد رجوع مردم و مسئولان شهر سامان قرار می‌گیرد.

در قسمت بیست و هفتم این سریال، روز جمعه، سی‌ام فروردین ماه کریم برای حل مشکلی که در شهر پیش آمده، به حاجی‌خان مراجعه می‌کند و حاجی‌خان با تدبیر خود، مانع از بروز اعتراض مردمی در شهر سامان می‌شود.

همچنین در این قسمت کریم نیز به واسطه کوشش و جدیت در اجرای فرمان رضا شاه درخصوص کشف حجاب، ترفیع گرفته و با ارتقا به درجه گروهبان سومی، در شهربانی سامان استخدام می‌شود. وی همچنین نام خانوادگی خود را از «ننه کوکب» به «وطن پرست» تغییر می‌دهد.

مخاطبان این سریال در این قسمت شاهد سختگیری حکومت در اجرای فرمان کشف حجاب در سامان و نیز واکنش‌های مردم به این مساله خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر