jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۵۵۲۹۷۵ ۲۰ فروردين ۱۳۹۲  |  ۲۲:۴۷

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری فردی که از طریق سایت‌های تبلیغاتی به بهانه عیدی دادن کلاهبردای می‌کرد، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر کلاهبرداری از وی به بهانه عیدی، ماموران پلیس فتا شناسایی و دستگیری این فرد را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ سیدمحسن عرفانی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد فرد مالباخته با خرید از سایتی که به بهانه نوروز و سال جدید فروش ویژه را تبلیغ می‌کرد، چند قلم کالا به ارزش 300 هزار تومان خرید، که پس از تحویل متوجه بی‌ارزش بودن کالاها شده است.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس فتا با دریافت اطلاعات اولیه از فرد مالباخته بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار دادند و با استعلام از مبادی ذی‌ربط، فرد کلاهبردار را شناسایی و با هماهنگی مقامات قضایی دستگیر کردند.

عرفانی خاطرنشان کرد: در تحقیقات مشخص شد متصدی این سایت غیر مجاز، با تبلیغات دروغین درباره فروش انواع کالای زینتی و عینک‌های طبی و آفتابی از شهروندان کلاهبرداری می‌کرده است.

این مقام مسئول افزود: متهم به مقامات قضایی معرفی و از مخفیگاه وی نیز تعدادی از اقلام تبلیغ شده و جعبه‌های خالی کشف شد.

سرهنگ عرفانی به شهروندان توصیه کرد: فریب تبلیغات کاذب فروش اجناس و تخفیف ویژه انواع کالاها در فضای مجازی را نخورید و قبل از اقدام به خرید، از رسمی بودن سایت و پروانه بازرگانی آن اطلاع کسب کنند و در صورت مواجهه با موارد مشکوک با شماره تلفن‌های 2183918، 2183893 و 2183845 تماس بگیرید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر