jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۵۵۲۹۰۹ ۲۰ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۸:۲۸

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از قطع 3710 اصله درخت در مدت 15 روز تعطیلات نوروزی در این استان خبر داد.

اسدالله محسن‌زاده در گفت‌وگو با مهر تصریح کرد: از این تعداد 2600 اصله درخت در پارس آباد و 1100 اصله در شهرستان نمین قطع شده است.

وی افزود: علاوه بر این از ابتدای امسال تاکنون 14 فقره پرونده تخریب و تصرف منابع طبیعی در این استان تشکیل و مورد بررسی قرار گرفته است.

وی با بیان این‌که در مجموع به 507 هزار و 373 مترمربع از منابع طبیعی خسارت وارد شده است، تاکید کرد: این میزان قابل توجه بوده و با تشکیل پرونده قضایی با افراد خاطی برخورد جدی خواهد شد. محسن‌زاده در خصوص جلوگیری از تصرف مرتع با اشاره به تشکیل یک پرونده در شهرستان خلخال، حجم مورد بررسی را 840 مترمربع عنوان کرد و ادامه داد: همچنین پرونده خلع ید به تعداد هفت فقره با مساحت 343 هزار و 950 متر مربع در شهرستان بیله‌سوار اجرا شده است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همچنین با اشاره به وجود جنگل‌های انبوه پیرامون شهرستان نمین از کشف 300 تن زغال قاچاق در این شهرستان خبر داد.‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر