jamejamonline
ورزشی ورزش های پایه کد خبر: ۵۴۸۵۰۷   ۲۰ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۳:۱۴

پیاده روی قهرمانی آسیا- ژاپن

سهمیه پیاده روی جهان به ایران رسید

ابراهیم رحیمیان ملی پوش پیاده روی ایران به مقام چهارم مسابقات پیاده روی 20 کیلومتر قهرمانی آسیا در ژاپن دست یافت .

سهمیه پیاده روی جهان به ایران رسید

ابراهیم رحیمیان ملی پوش پیاده روی ایران به مقام چهارم مسابقات پیاده روی 20 کیلومتر قهرمانی آسیا در ژاپن دست یافت و با ثبت رکوردی خوب برای دومین بار ورودی مسابقات قهرمانی جهان در سال 2013 را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران ، رحیمیان با ثبت زمان یک ساعت و 24 دقیقه و 08 ثانیه توانست ضمن ایستادن بر سکوی چهارم آسیا بار دیگر سهمیه B مسابقات قهرمانی جهان در سال 2013 را از آن خود و ایران کند.

امیر خیرگو دیگر نماینده ایران در این رقابت ها و رکورددار اسبق ایران در ماده پیاده روی 20 کیلومتر، توانست با ثبت زمان یک ساعت و 30 دقیقه و 17 ثانیه رکورد شخصی خود را بهبود ببخشد.

ورزشکاران ژاپن ، چین و هند به ترتیب عنوان های اول تا سوم را از آن خود کردند.

رحیمیان سال گذشته در همین رقابت ها و در ژاپن، با ثبت زمان یک ساعت و 24 دقیقه و 01 ثانیه علاوه بر شکستن رکورد ملی ایران در این ماده ، سهمیه مسابقات جهانی 2013 روسیه را بدست آورده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر