jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۵۴۸۲۴۶   ۱۹ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۷:۴۱

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح پزشک خانواده در استانهای قزوین و تبریز خبر داد و گفت: برنامه ریزیهای لازم در این خصوص انجام شده و در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

اجرای طرح پزشک خانواده در قزوین و تبریز

 مجتبی اعلایی در تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان بیمه سلامت که ظهر شنبه برگزار شد افزود: تشکیل سازمان بیمه سلامت بر اساس برنامه پنجم توسعه صورت گرفته و به منظور رسیدن به اهداف این سازمان باید برنامه ریزی مطالعات گسترده ای انجام داد و نباید دقت را فدای سرعت کرد.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح پزشک خانواده یکی از اهداف سازمان بیمه سلامت است گفت: پشتیبان اصلی در اجرای طرح پزشک خانواده و همچنین تعیین تعرفه های این برنامه بر عهده سازمان بیمه سلامت است و این سازمان باید ساز و کار لازم برای اجرای این طرح را فراهم کند.

به گفته وی براساس برنامه ریزی های انجام شده در استانهای سیستان، مازندران و چهارمحال بختیاری طرح پزشک خانواده اجرا شده است و به زودی در استان قزوین و تبریز نیز عملیاتی خواهد شد.

وی در مورد تعیین تعرفه های درمانی سال 92 نیز گفت: شورای عالی بیمه مسئول تعیین تعرفه ها است که تا قبل از پایان سال تعرفه ها تشکیل می شود.

اعلایی با اشاره به اینکه بخش بیمه ای سازمان تامین اجتماعی نیز بر اساس قانون در سازمان بیمه سلامت ادغام می شود گفت: براساس قانون تمامی بیمه ها باید با یکدیگر ادغام شوند البته این ادغام نیازمند کار کارشناسی و دقیق است که باید با همکاری سازمان تامین اجتماعی و بیمه سلامت انجام شود. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.