jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۸۰۱۶   ۱۸ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۰۱

جمعی از شهروندان: با وجود اعلام واریز عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی، ولی بانک عامل نه آن را پرداخت می‌کند و نه از آن خبر دارد. تکلیف ما چیست؟

حسینی از نظرآباد: از فرماندار و دیگر مسئولان ذی‌ربط در نظر آباد می‌خواهیم به وضع نامناسب جاده نظرآباد به نجم‌آباد رسیدگی کنند.

فکور: با پرداخت تمام هزینه‌های مسکن مهر هشتگرد و نیز پرداخت چند قسط از وام مسکن، ولی این واحدها به دلیل اختلاف با انبوه ساز هنوز به ما تحویل نشده است. از مسئولان ذی‌ربط می‌خواهیم به این موضوع رسیدگی کنند.

جوابیه: در پی درج پیامی در سیزدهم اسفند تحت عنوان «مرد مطرح شده توسط آقای طاهری‌وفا» مدیرکل اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با ارسال دورنگاری اعلام کرد: با توجه به رایگان بودن خدمات آموزشی ارائه شده از سوی مراکز دولتی آموزش فنی‌ و حرفه‌ای و به منظور جلوگیری از ضرر و زیان به بیت‌المال (اموال و تجهیزات مستقر در مرکز) و همچنین لزوم حضور مستمر کارآموزان جهت اجرای کامل فرآیند آموزش؛ از بدو ورود تعهدنامه‌ای مبنی بر رعایت این موارد از سوی خود کارآموز و رضایت ولی مبنی بر اطلاع از شرکت در این دوره‌ها اخذ می‌شود. همچنین نامبرده جهت طی دوره در مرکز، پذیرش اولیه شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

دکتر سیدعلیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران در نامه مهمی به دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چند نکته مهم و اساسی در زمینه واکسن و ایمن‌سازی جامعه علیه ویروس کرونا متذکر شدند. در این نامه به موارد مهمی در خصوص خرید واکسن و فرآیند واکسیناسیون اشاره شده است که به نظر می‌رسد باید مورد توجه دولت و نظام سلامت قرار گیرد.

بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر