jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۵۴۷۸۶۰   ۱۸ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۵:۱۳

مدیرعامل باشگاه سایپا خبر داد:

سایپا از لیگ برتر والیبال کنار می کشد

مدیرعامل باشگاه سایپا از احتمال کناره گیری تیم والیبال این باشگاه از لیگ برتر والیبال خبر داد. سبحانی گفت: احساس می کنیم تمایلی برای فعالیت تیم های سازنده در لیگ والیبال وجود ندارد.

سایپا از لیگ برتر والیبال کنار می کشد


 در پی حواشی زیادی که در دیدار سوم تیم‌های متین ورامین و سایپا در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال رخ داد که در نهایت منجر به شکست تیم سایپا انجامید مدیرعامل این باشگاه از تصمیم‌گیری‌های جدید برای تیم والیبال سایپا خبر داد.

سپهر سبحانی با بیان این که اتفاقات اخیر از مرز اشتباهات عبور کرد، افزود: متاسفانه شرایط خوبی را شاهد نیستم و باشگاه به جمع بندی‌های تازه‌ای رسیده است برای همین قرار است هیات مدیره باشگاه سایپا فردا شنبه تشکیل جلسه داده و در خصوص ادامه فعالیت‌های تیم والیبال خود تصمیم گیری کند.

به گزارش مهر؛در سال‌های گذشته باشگاه پیکان هم از کناره گیری تیم والیبال خود خبر داده بود که با تلاش‌های فدارسیون و اهالی والیبال همچنان شاهد ادامه فعالیت‌های این باشگاه خودروساز در رشته والیبال هستیم. مسئولان باشگاه سایپا به دنبال اتفاقاتی که در دیدار با متین ورامین رخ داد در نامه ای به فدراسون خواستار رسیدگی به این وضعیت شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر