jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۷۶۳۷   ۱۶ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۱۵

مردی که به بهانه خواستگاری از دختر جوان تهرانی، او را فریب داده و پس از سرقت هفت میلیون تومان از وی، او و خانواده‌اش را به مرگ تهدید کرده بود، تحت تعقیب پلیس قرارگرفت.

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش دختر جوانی با حضور در شعبه 12 بازپرسی دادسرای ناحیه 2 تهران، علیه خواستگارش به اتهام سرقت و تهدید به قتل شکایت کرد.

شاکی گفت: چندی پیش در پی آشنایی با جوانی، به هم علاقه‌مند شدیم و او از من خواستگاری کرد؛ اما مادرم به دلیل این که او کارمناسبی نداشت، با این وصلت مخالفت کرد. مدتی بعد، مرد خواستگار برای خرید خودرو، از من مبلغی پول خواست.وی اضافه کرد: با اعتمادی که به او پیدا کرده بودم، هفت میلیون تومان به او پول دادم و قرار شد او پس از پیدا کردن شغل مناسب، دوباره به خواستگاری‌ام بیاید؛ اما یکباره ناپدید شد و تلفن همراهش نیز خاموش بود.شاکی گفت: پس از جستجوی فراوان، خانه پدری مرد خواستگار را پیدا کردم و وقتی به آنجا رفتم، خانواده‌اش نسبت به خواستگاری پسرشان اظهار بی‌اطلاعی کردند و خواستند برای آنها مزاحمت ایجاد نکنم. هنگام بازگشت به خانه نیز جوان فراری راهم را سد کرده و بشدت کتکم زد و تهدید کرد، اگر دوباره برای خانواده‌اش مزاحمت ایجاد کنم، مرا خواهد کشت.

دختر جوان یاد آور شد: پس از آن چند بار دیگر نیز او برایم ایجاد مزاحمت کرد؛ به طوری که یک روز در خیابان راهم را سد کرد و با سرقت 300 هزار تومان پول و دو عدد گوشی تلفن همراهم مرا بشدت کتک زد و قصد ربودن مرا داشت که با دخالت رهگذران فرار کرد و از آن موقع من و خانواده ام را به مرگ تهدید می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر