jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۵۴۷۴۵۵   ۱۶ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۲:۱۲

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری:

یارانه ها تا 25 اسفند واریز می شود

۴

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری، گفت: یارانه اسفند ماه بین 20 تا 25 این ماه به حساب سرپرستان خانوارها واریز خواهد شد.

یارانه ها تا 25 اسفند واریز می شود

بهروز مرادی پیش از ظهر امروز چهارشنبه پس از نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران این مطلب را بیان کرد.

مرادی افزود: با توجه به این که عیدانه در هفته اول اسفندماه به حساب خانوارها واریز شد بر این اساس سازمان هدفمندی یارانه ها تصمیم گرفت که یارانه اسفندماه نیز در دهه سوم این ماه پرداخت شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که برخی ها عنوان کردند بودجه سال 92 کشور وابستگی بیشتری به درآمد نفتی داشته است تصریح کرد: در لایحه بودجه سال 92 کل کشور 16 درصد از این بودجه از سهم درآمدهای نفتی کاهش یافت که این رویکرد بسیار مثبتی بود که در این دوره اتفاق افتاد.

مرادی در ادامه یادآور شد: با توجه به این که لایحه بودجه سال 92 به گونه ای تنظیم شده است که در آن سهم درآمدهای نفتی کاهش یافته، برای سال 93 نیز بودجه ای تنظیم شود که از درآمدهای نفتی جدا شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که رییس دیوان محاسبات کشور اعلام کرده است شما به تلفن ایشان پاسخ نمی دهید، گفت: این طور نیست و از طرفی تلفن همراهم در اختیار من نیست. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
یارانه مربوط به بهمن است نه اسفند ماه
۰
۰
علی م
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
پس یارانه بهمن ماه چی شد؟!؟
۰
۰
ستار
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۷
آقای مرادی: این یارانه بهمن است نه اسفند اگر بودجه كم آوردید و میخواهید جبران كنید حرفی جداست ولی از مردم با این غول تورمی كه درست كردید مایه نزارید بعضی از بدبخت بیچاره های این كشور كه با طرح های غیر كارشناسی شمابه فلاكت افتاده اند با همین یارانه امورات را سپری میكنند این طرح هدفمندی بجز گداپروری چیزی بدنبال نداشت حال یارانه بهمن را بجای اسفند میخواهید قالب كنید پس در سخرانیهایتان هی ملت ملت مردم مردم نكنید/ جاوز را شهید/ حزب اللهی/ یار امام عصر/رزمنده مبارز/ملك مقرب معرفی كردیدمعلوم هست با این حرفا به كجا میروید
۰
۰
گدازاده هستم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۷
از ما مردم نظر نخایید ریش وقیچی دست شماست ما فعلا شدیم گدا زاده از موقعی كه شما یارانه لطف میكنید
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر