jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۷۳۶۸   ۱۵ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۳:۵۴

خانه‌تکانی هرچند مساله‌ای ساده و معمولی به نظر می‌رسد، اگر هنگام این کار احتیاط رعایت نشود ممکن است حوادث ناگوار و تلخی را به بار بیاورد. یکی از نکات ضروری برای خانه‌تکانی این است که از کارگران غریبه به هیچ ‌وجه کمک نگیرید و در صورت نیاز حتما از شرکت‌های معتبر و مجوزدار بخواهید مستخدمانی را به شما معرفی کنند. ضمنا هرگز نباید کارگران را در خانه تنها بگذارید و از قرار دادن وسایل قیمتی مقابل چشم آنها خودداری کنید.

علاوه بر این، هنگام خانه‌تکانی باید به مواد شوینده که سمی است توجه داشته باشید و آنها را در دسترس اطفال قرار ندهید. از پهن کردن فرش روی دیوار و بلندی‌های قابل دسترسی بپرهیزید و آنها را در جایی که در صورت سقوط به افراد یا اموال دیگران صدمه بزند، آویزان نکنید و به یاد داشته باشید اگر خودتان توان، امکان یا فرصت شست‌و‌شوی فرش را ندارید از شرکت‌های معتبر و شناخته شده کمک بخواهید زیرا بارها دیده شده ـ مخصوصا در این ایام ـ سارقان تحت عنوان شرکت قالیشویی اموال شهروندان را به سرقت برده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

ارتش انقلابی، برگ برنده ایران در روزگار پرالتهاب

إِنَّ اللَّهَ یحِبُّ الَّذِینَ یقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کأَنَّهُمْ بُنْیانٌ مَرْصُوصٌ. بیست و نهم فروردین، روز حیات دوباره ارتش و سالروز اعتماد تاریخ‌ساز امام(ره) به این بازوی عظیم انقلابی، یادآور تجدید میثاق غیورمردانی است که جانانه و عاشقانه در راه تحقق آرمان‌های والا و انقلابی امام خود گام برداشتند.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر