jamejamsima
سیما کودک و نوجوان کد خبر: ۵۴۴۶۶۴ ۰۸ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۴:۱۵

انیمیشن سینمایی "زرد مشکی" جمعه 11 اسفند از شبکه پویا روی آنتن می‌رود.


ه گزارش جام جم سیما به نقل از خبرنگار مهر، انیمیشن سینمایی "زرد مشکی" در یک قسمت 86 دقیقه‌ای با تکنیک 3 بعدی کامپیوتری به تهیه‌کنندگی مرکز پویانمایی صبا و کارگردانی کیانوش عابدی تولید و هم‌اکنون در جدول پخش شبکه پویا قرار گرفته است.

این انیمیشن داستان یک دوچرخه سیرک است به نام سمندر که از دیوار سیرک سقوط می‌کند و به یک اوراقی منتقل می‌شود. در آنجا به خاطر رفتارهای خوب و دوستانه‌اش به کمک سایر دوچرخه‌ها دیگر فرار می‌کند، اما در فرارش ناکام می‌ماند و ناخواسته از یک کمپانی فیلمسازی سر در می‌آورد و ...

سینمایی "زرد مشکی" جمعه 11 اسفند ساعت 20 از شبکه پویا پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر