Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۵۴۱۱۷۷ ۲۸ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۴:۱۸

فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی طی هفته آینده در جلسه خود رسیدگی به موضوع حذف کشتی از المیپک را در دستور کار دارد.

بررسی حذف کشتی از المپیک در فراکسیون ورزش


سیدهادی حسینی اظهار کرد: در جلسه‌ای که برگزار خواهد شد، مسوولان مربوطه از وزارتخانه، فدراسیون کشتی و سایر مراکز تصمیم‌گیری حضور خواهند یافت تا با اتخاذ تصمیم منطقی نتیجه جلسه خود را به هیات اجرایی کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) اعلام کنند تا سبب منتفی شدن این موضوع شوند.

سخنگوی فراکسیون ورزش خاطر نشان کرد: براساس تصمیم هیات اجرایی کمیته بین‌المللی المپیک در سال 2016 در مسابقات المپیک ورزشکاران کشتی رقابت خواهند داشت اما برای دور بعد این رشته ورزشی از رقابت‌ها حذف خواهد شد.

وی تصریح کرد: این هیات تصور می‌کند که کشتی هیجان لازم را ندارد و از آنجایی که بسیاری از کشورهای دنیا نمی‌توانند در این رقابت‌ها موفق شوند تنها به کشورهای آسیایی،‌ شرق و نهایتا آمریکا منحصر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر