jamejamonline
ورزشی فوتسال کد خبر: ۵۴۰۵۳۴   ۲۵ بهمن ۱۳۹۱  |  ۱۶:۵۰

حاشیه جدید در فوتسال؛

داور فوتسال به تبانی متهم شد

جام جم/ پس از تبانی پر سر و صدای سال گذشته در لیگ برتر فوتسال دوباره اخباری مبنی بر تبانی به گوش می رسد ، البته با این تفاوت که اینبار یک داور متهم به تبانی شده و این اتهام از سوی سرمربی فوتسال راه ساری به داور وارد شده است.

داور فوتسال به تبانی متهم شد


سرمربی تیم فوتسال راه ساری گفت: داور را به اتاقی بردند و پس از آن نتیجه بازی را ۴ بر ۳ به سود میثاق اعلام کردند.

جابر کیان‌نژاد در خصوص شرایط تیم فوتسال راه ساری عنوان کرد: خوشبختانه ما بیرون خانه خوب نتیجه می‌گیریم اما متاسفانه در خانه نمی‌توانیم نتایج مطلوبی کسب کنیم. بازیکنان از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار ندارند و تاکنون هیچ پولی دریافت نکرده‌اند.

وی در گفت و گو با فارس  ادامه داد: شرایط مالی خوبی نداریم و بازیکنان هم تمرکز لازم را ندارند. سالن سید رسول حسینی که معروف به قلعه عقاب‌هاست را از ما گرفتند و در سالن دیگری تمرین می‌کنیم. تمامی این مسائل باعث شده تا نتوانیم در خانه نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم فوتسال راه ساری خاطر نشان کرد: تیم برای نجاریان است اما مسئولان هم باید به او کمک کنند. راه ساری از نظر مهره بازیکنان خوبی دارد اما مسائل مالی در تیم مشکلاتی را به وجود آورده است.

کیان‌نژاد درباره اتفاقاتی که در دیدار با میثاق رخ داد یادآور شد: تابلو زمان شش دهم ثانیه را نشان می‌داد و در این زمان اگر توپ را هم فوت کنید وقت به پایان می‌رسد، حال آنکه بازیکنان میثاق سه ضربه به توپ زدند. آقای خوراکچی می‌گوید راه ساری از قوانین خبر ندارد اما باید بگویم که ما قوانین را می‌دانیم، قانون می‌گوید زمانی که آخرین ضربه به توپ زده شد باید تکلیف آن مشخص شود نه اینکه زیر یک ثانیه سه ضربه به توپ زده شود.

وی افزود: آقای خوارکچی اجازه نداد ناظر بازی حرفی بزند، نمی‌دانم نتیجه بازی چه شد، آمدند و داور را به اتاقی بردند و پس از سرپرست تیم ما گفت، بازی 4 بر 3 به سود میثاق اعلام شده، متاسفانه آقای سهرابی هنوز خاطره بدی از راه ساری دارد و همین امر باعث می‌شود در تصمیمات او تاثیر بگذارد.
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها