jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۵۳۵۵۲۰   ۱۵ دی ۱۳۹۱  |  ۱۶:۴۶

سال کسب سهمیه المپیک را پیش رو داریم که اهمیت و حساسیت ویژه ای برای اسکی بازان دارد. بنابراین باید نهایت تلاش مان را انجام بدهیم تا از فرصتهای مناسب برای کسب جواز ورود به المپیک نهایت استفاده را ببریم.

ساوه شمشکی: در  سوچی 5 نماینده خواهیم داشت

رییس فدراسیون اسکی گفت: در المپیک زمستانی 2014 که به میزبانی سوچی روسیه برگزار می شود، پنج نماینده خواهیم داشت.

عیسی ساوه شمشکی در مورد برگزای لیگ بین المللی اسکی آلپاین گفت: در این رقابت ها ورزشکاران کشورهای اسلونی، لهستان و هند با رنکینگ زیر صد جهانی حضور داشتند که خوشبختانه باعث بالا رفتن سطح کیفی شده بود.

وی افزود: هدف از برگزاری این رقابت ها ارتقاء امتیاز ورزشکاران و کسب سهمیه المپیک و میدان دادن به اسکی بازان جوان است و امیدواریم که میزبانی این رقابت ها زمینه رشد و پیشرفت اسکی ایران را فراهم کند.

رئیس فدراسیون اسکی ادامه داد: سال کسب سهمیه المپیک را پیش رو داریم که اهمیت و حساسیت ویژه ای برای اسکی بازان دارد. بنابراین باید نهایت تلاش مان را انجام بدهیم تا از فرصتهای مناسب برای کسب جواز ورود به المپیک نهایت استفاده را ببریم.

ساوه شمشکی با تاکید براینکه قصد داریم زمینه حضور تعداد بیشتری از اسکی بازان کشور را در بازی های المپیک زمستانی فراهم کنیم، گفت: تمام تلاش فدراسیون این است که در المپیک زمستانی سوچی 3 اسکی باز مرد و 2 نماینده زن داشته باشیم.

وی برگزاری تورنمنت ها و مسابقات بین المللی در کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: باید شرایط حضور ورزشکاران خارجی در ایران را مهیا کنیم و این اقدام امکان پذیر نخواهد بود جز با تامین امکانات حرفه ای برای ورزشکاران.

رییس فدراسیون اسکی ادامه داد: حداقل این امکانات تهیه بلیت رفت و برگشت برای ورزشکار است که همین مساله برای فدراسیون بار مالی زیادی دارد و امیدوارم مسوولان دراین خصوص مساعدتهای لازم را داشته باشند.

وی در پایان نگاه مسولان ورزش ایران را نسبت به رشته اسکی مثبت خواند و گفت: خوشبختانه تا به امروز و با وجود مشکلات بسیاری که گریبانگیر ورزش کشور است، حمایت خوبی از ورزش اسکی صورت گرفته که جای قدردانی و تشکر دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها