jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۹۱۸۱ ۳۱ تير ۱۳۹۱  |  ۱۷:۳۴

یک پیرزن 86 ساله که در یک خانه سالمندان به حمام برده شده بود بر اثر بی توجهی کارکنان از شدت گرمای آب جانش را از دست داد.

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک کمک پرستار خانه سالمندانی در نزدیکی مان در منطقه سارت فرانسه پیرزن 86 ساله را به حمام برد. وی با بی توجهی بی آنکه حرارت شیر آب گرم را کنترل کند پیرزن را در حمام تنها گذاشت.

زن سالمند از اختلال شدید حسی رنج می برد . وی که بیش از 30 درصد بدنش به شدت سوخته بود به حال کما فرو رفت و به بیمارستان انتقال یافت.

خانواده وی از این خانه سالمندان شکایت کرده اند. سوختگی بدن پیرزن ناشی از حرارت زیاد آب وان حمام  تشخیص داده شده است. کمک پرستار که مدتی بعد به داخل حمام آمد پزشک خانه سالمندان را از حادثه مطلع کرد و پیرزن در حالت کما چند روز بعد در بیمارستان جانش را از دست داد.

تحقیقات در مورد این حادثه در حال انجام است و در صورت مقصر شناخته شدن عاملان آن با اتهام قتل غیرعمد مواجه خواهند شد. مترجم: بهرام افتخاری.    

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر