jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۴۸۹۱۵۸   ۳۱ تير ۱۳۹۱  |  ۱۴:۵۸

شنوایی سنجی کودکان هشت تا 12با هدف بررسی دقیق سیستم شنوایی و تشخیص مشکلات شنوایی همزمان با ایام ماه مبارک رمضان درفرهنگسرای آفتاب برگزار می شود.

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای آفتاب، مشکلات گوش بیرونی و درونی، بخش حلزونی، بیش فعالی، عقب ماندگی ذهنی، ضعف یادگیری و تمرکز و نیز مشکلات مغزی که از پاسخ های ساقه مغز به تحریک های شنوایی بیرونی ایجاد می شود دراین آزمایشات با دستگاه ABR با حضور متخصصان  برای درمان به موقع تشخیص داده می شود.

این برنامه با با همکاری واحد علو م تحقیقات دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه آزاداسلامی برگزار می شود.

شهروندان برای آزمایشات روزهای یکشنبه ساعت 9 تا 12 و سه شنبه ساعت 16 تا 19 می توانند به نشانی فرهنگسرای آفتاب - خیابان دکتر شریعتی ، روبه روی سه راه دولت، کوچه امامزاده فرهنگسرای آفتاب مراجعه نمایند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22000827- 22009000 تماس بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اهمیت حفظ محققان در 30 سالگی رویان

اهمیت حفظ محققان در 30 سالگی رویان

احساس ما به‌عنوان دانش‌آموزان و دانشجویان قبل از انقلاب که مسائل سیاسی و توسعه ایران را پیگیری می‌کردیم، این بود کشور ما به لحاظ علمی و فناورانه و اقتصاد متکی بر دانش‌ملی به عمد عقب نگه داشته می‌شود.

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

امروزه فناوری‌ های نوین و به ویژه هوش مصنوعی به سرعت جهان اطراف ما را متحول می‌کند و نفوذ روزافزون آنها در تمامی کاربردهای سنتی، یکی‌از دغدغه‌ها و اولویت‌های دولت‌هاست. اکنون دنیا به تعبیری با سونامی فناوری مواجه بوده و کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو