jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۷۹۰۲   ۲۶ تير ۱۳۹۱  |  ۲۱:۰۴

دادستان عمومی و انقلاب کرمان از اعدام سه متجاوز به عنف در زندان کرمان خبر داد.

یدالله موحد گفت: براساس دادنامه دادگاه کیفری استان کرمان و با تایید شعبه 29 دیوان‌عالی کشور سه نفر متجاوز به عنف در زندان کرمان به دار مجازات آویخته شدند.

وی افزود: تقاضای عفو محکومان از سوی کمیسیون‌های عفو استان کرمان و تهران رد شده بود و رئیس قوه قضاییه نیز با اجرای آنها به لحاظ قطعی شدن حکم پس از سیر مراحل قانونی موافقت کرده بود.

موحد تصریح کرد: این سه متجاوز با سد کردن راه خودروی یک زوج جوان و ضرب و جرح آنها، زن جوان را به مکان نامعلومی منتقل کرده و مورد آزار و اذیت قرار داده بودند.

دادستان کرمان به ایسنا خاطرنشان کرد: در این پرونده سه متهم دیگر نیز حضور دارند که دیوان‌عالی کشور حکم اعدام آنها را نقض کرده و پرونده را برای رسیدگی مجدد به شعبه هم‌عرض ارجاع داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر