jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۶۲۹۰   ۱۸ بهمن ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۴

قاسمی از ارومیه: چرا انواع گوشی‌های تلفن همراه که با ارز دولتی وارد می‌شود اینقدر گران است؟

یک شهروند از هیر: تنها درمانگاه شهر هیر فقط تا ساعت 2بعدازظهر کار می‌کند و بعد از آن اگر کسی بیمار شود برای درمان باید مسافت 25کیلومتری هیر تا اردبیل را طی کند. از مسوولان وزارت بهداشت می‌خواهیم به این مشکل رسیدگی کنند.

جمع کثیری از شهروندان: از مسوولان می‌خواهیم به وضعیت این گرانی‌های لجام گسیخته‌ای که هر روز نیز بیشتر می‌شود رسیدگی کنند، زیرا مردم دیگر تحمل چنین گرانی‌هایی را ندارند.

بهزادیان از گنبدکاووس: کوچه شانزدهم واقع در خیابان خیام جنوبی گنبدکاووس نزدیک 3 ماه است که در تاریکی مطلق به سر می‌برد و هرچه تاکنون با اداره برق منطقه برای رفع این مشکل تماس گرفتیم بی‌فایده بوده است. از مسوولان ذی‌ربط درخواست رسیدگی داریم.

خسروی از تهران: چرا سود سپرده‌های عمره را برخلاف روز اول که قرار بود 15درصد سود سالانه بدهند، حال می‌گویند 6 درصد بیشتر نمی‌دهند. آیا این یک خلف وعده نیست؟

یک شهروند از نطنز: از اداره‌ی آبفای نطنز می‌خواهیم تا شروع سال نو، خیابان‌هایی را که برای لوله‌کشی فاضلاب کنده است، بهسازی نماید تا هم ساکنان و هم مسافران با مشکلاتی مواجه نباشند.

یک شهروند از گلستان: در شهر گلستان جاده ساوه شهرداری برای ساخت یک ساختمان در نزدیکی چاهی که منبع آب شهر است مجوز صادر کرده است. این امر باعث می‌شود فاضلاب این ساختمان وارد این چاه شده و در نهایت موجب آلودگی آب آشامیدنی اهالی و ساکنان شهر می‌گردد. از مسوولان شهری و اداره بهداشت می‌خواهیم به این مشکل رسیدگی کنند.

آقاگل از تهران: خوب است مسوولان شهری شهر گلستان جاده ساوه، بیشتر به خیابان‌های این شهر رسیدگی کنند، چرا که این خیابان‌ها اصلا قابل رفت و آمد نیست.

نخعی از تهران: چرا معوقات و مطالبات مستمری‌بگیران و بازنشستگان را پرداخت نمی‌کنند؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر