jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۲۶۶۱   ۲۷ دی ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۴

کارگردان مجموعه انیمیشن «ماجراهای حسگر» از ساخت سری دوم این اثر پویانمایی در 26 قسمت خبر داد و گفت که این انیمیشن بزودی از شبکه 2 سیما پخش می‌شود.

سیدعلی موسوی به ایرنا گفت: مجموعه انیمیشن ماجراهای حسگر سال 88 با محوریت موضوع‌های اقتصادی تولید شد و سری دوم این مجموعه با موضوعات متعددی از جمله هدفمندی یارانه‌ها در 26 قسمت سه تا چهار دقیقه‌ای تولید شده است.

وی با بیان این‌که گروه تولید این مجموعه را انیماتورهای شهرستان کاشمر تشکیل می‌دهند، ادامه داد: این مجموعه انیمیشن در سال 89 با تکنیک سه‌بعدی کامپیوتری تولید شد و برخی بخش‌های آن نیز با تکنیک دوبعدی ساخته شده است.

این کارگردان انیمیشن شرایط کنونی تولید آثار پویانمایی در کشور را به‌دلیل استفاده از کامپیوتر و ابزارهای ارتباطاتی نوین از جمله اینترنت رو به رشد دانست و گفت: در حال حاضر مرکز پویانمایی صبا و مراکز صدا و سیمای استان‌ها مهم‌ترین مرجع متولی و حامی انیمیشن به‌شمار می‌روند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر