jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۴۵۱۹۱۸   ۲۵ دی ۱۳۹۰  |  ۱۴:۰۹

از 5 تا 25 اسفند برگزار می شود

400 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در کشور

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت از ذخیره سازی صد هزار تن میوه برای تنظیم بازار ایام پایانی سال خبر داد وگفت: 400 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا از پنجم تا بیست و پنجم اسفند در استان های مختلف برگزار خواهد شد که در این نمایشگاهها نیز کالاها ده تا 20 درصد تخفیف دارند.

محمدعلی ضیغمی امروز در نشست خبری گفت: 65 هزار تن مرکبات و پرتغال و 35 هزار تن سیب تامین شده و در حال بسته بندی و نگهداری در انبارهاست که قیمت آنها نیز 10 تا 20 درصد کمتر از بازار خواهد بود.

ضیغمی با اشاره به ذخیره سازی اقلام اساسی و مواد پروتئینی گفت: طرح ویژه نظارتی سازمان حمایت از مصرف کنندگان نیز از دهم اسفند تا 15 فروردین اجرا می شود.

وی گفت: با هماهنگی هایی که با تشکل ها و انجمن های مختلف انجام شده اقلام پرتقاضا مانند مواد غذایی ، خشکبار، مواد شوینده و پوشاک در ایام پایانی سال با سهولت در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

وی افزود: در این ایام افزایش قیمتی برای کالاهای اساسی پیشنهاد و یا تصویب نشده است.

ضیغمی فروش های فوق العاده اصناف و جشنواره های فروش در فروشگاههای زنجیره ای را از دیگر اقدامات برای تنظیم بازار ایام پایانی سال برشمرد.(واحد مرکزی خبر)
 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر