jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۶۹۴۶   ۲۸ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۱

رئیس‌جمهور، براهمیت دورکاری و برنامه‌ریزی دقیق و مناسب در این زمینه تاکید کرد و انجام آن را یک انقلاب دانست.

به گزارش ایسنا، محمود احمدی‌نژاد که در همایش ملی دورکاری در نظام اداری سخن می‌گفت، با طرح این پرسش که ما برای چه زندگی می‌کنیم؟ اظهار کرد: همه عوامل و فعالیت‌ها باید در خدمت انسان باشد و در واقع هر اقدامی باید در خدمت سعادت، کمال و آسایش انسان باشد. رئیس‌جمهور به اهمیت کاهش هزینه‌های اداری و همچنین کاهش هزینه‌های کارمندان اشاره کرد و گفت: می‌توان هزینه‌ها را کاهش داد و به خود کارمند برگرداند. رئیس‌جمهور با اشاره به مزایای دورکاری و تاثیر آن در کاهش ترافیک، رفت و آمدها و حمل و نقل گفت: با دورکاری مردم نیز یاد می‌گیرند از طریق سیستم خدمات دریافت کنند. وی در ادامه با بیان این‌که در حال حاضر سه میلیون کارمند در کشور وجود دارد، گفت: اگر یک میلیون نفر از آنها نیز از طریق دورکاری کارهایشان را انجام دهند و در خانه بنشینند، این خود یک انقلاب است. احمدی‌نژاد با بیان این‌که حتما خانم‌ها از این امر استقبال بیشتری می‌کنند، گفت: آنها علاوه بر کار بیرون، وظایف و کارهای خانه را نیز بر عهده دارند و خانم‌های کارمند خیلی زودتر فرسوده می‌شوند؛ چرا باید اینگونه باشد؟ وی گفت: اگر ساختمان‌های اضافی خالی شود و آنها فروخته شود، می‌توان درآمد آن را برای رفاه کارمندان خرج کرد.

ابلاغ قانون زکات

به منظور تشویق مردم به ادای زکات، قانون زکات که در مجلس شورای اسلامی تصویب و به تایید شورای نگهبان رسیده است از سوی رئیس‌جمهور برای اجرا ابلاغ شد. به‌گزارش فارس، بر این اساس، به منظور تشویق مردم به ادای زکات و سازماندهی امور مربوط در صورت اذن ولی‌فقیه و اعطای اختیارات در چارچوب این قانون، «شورای مرکزی زکات» تشکیل می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر