jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۴۴۵۰۰۳   ۲۰ آذر ۱۳۹۰  |  ۱۶:۲۷

توسط سخنگوی وزارت خارجه ایران

واکنش به حکم دادگاه ایالتی واشنگتن

بدنبال صدور رأی دادگاه ایالتی واشنگتن در خصوص ادعای کذب شش نفر علیه ایران و طرح اتهام ارتباط با القاعده و انفجار سفارت آمریکا در کنیا در سال 1998، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن تکذیب و محکومیت شدید اتهام مطرح شده از سوی قاضی دادگاه گفت: این اتهام بی پایه و اساس یکی دیگر از سناریوهای طراحی شده از سوی ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش روز یکشنبه جام‌جم آنلاین، رامین مهمانپرست با اشاره به سوابق تأسیس سازمان القاعده و ارتباط و حمایت دولت آمریکا از آن افزود: شهادت 9 تن از دیپلماتهای کشورمان توسط گروهک مزبور در افغانستان در سال 1377 سند روشنی بر حقانیت جمهوری اسلامی ایران و بی پایه بودن ادعای دولت آمریکاست که برای سرپوش گذاشتن بر شکست‌ها و ناکامی‌های خود و رژیم نامشروع صهیونیستی در منطقه به سناریو سازی‌های فاقد ارزش علیه ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران روی آورده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

5 اولویت دولت جدید

5 اولویت دولت جدید

برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری 28 خرداد سال 1400 و پیروزی حجت‌ الاسلام رئیسی در این عرصه، مولد پرسش‌ها و دغدغه‌های اساسی و مهمی در مسیر حل‌وفصل معضلات جاری در کشورمان محسوب می‌شود. در این خصوص نکاتی وجود دارد که لازم است مورد توجه و تاکید قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر