jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۲۰۱۸   ۱۰ خرداد ۱۳۸۳  |  ۲۲:۵۳

پخش مجموعه تلویزیونی «زندگی ، راز هستی» از امشب به مدت 7هفته از شبکه اول سیما آغاز می شود. این سریال به گفته احمد ظریف رفتار ، کارگردان آن ، 7قصه مستقل است

که به شیوه 35 میلی متری تولید شده است و در قالب هر یک از داستان های آن تلاش شده تا مفاهیم انسانی همچون : تولد ، زندگی ، مرگ و...به تصویر کشیده شود. ماما ، پرستوی مهاجر ، پیرمرد و جاده و سوزنبان ، عناوین برخی از قسمتهای این سریال است . مهدی فقیه ، پردیس افکاری ، سید جواد هاشمی ، جمشید جهانزاده ، فخرالدین صدیق شریف و زنده یاد جهانگیر صمیمی فر از جمله بازیگران این مجموعه هستند. حسن یزدانی (مدیر فیلمبرداری) ، علی افشاری (صدابردار) ، گیتا اصلانی (تدوینگر) و مهرداد پازوکی (سازنده موسیقی متن) ، برخی از عوامل سازنده این سریال هستند. گفتنی است ، «زندگی ، راز هستی» در گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما تولید شده است. در قسمت اول این مجموعه ماما که امشب پخش می شود ، یک ماما برای به دنیا آوردن نوزادی ، راهی کلبه ای کوهستانی می شود. برف سنگین ، مشکلات متعددی را پیش روی او به وجود می آورد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر