jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۶۸۸۳   ۲۸ تير ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۲

اولین جشنواره فیلم‌رسانه ققنوس، دیروز‌ رسما‌ کار خود را آغاز کرد. در نخستین روز جشنواره فیلم‌رسانه راهیان نور سازمان صدا وسیما با نام ققنوس، 28 اثر از آثار راه‌یافته به بخش مسابقه به نمایش در‌آمد.

در مراسم افتتاحیه این جشنواره که با حضور برنامه‌سازان، هنرمندان و علاقه‌مندان سینمای دفاع مقدس در سالن اصلی باغ‌موزه دفاع مقدس(موزه شهدا) برگزارشد؛ دبیر این جشنواره طی سخنانی اهداف برپایی جشنواره را تشریح کرد.

زهادی با بیان این‌که جشنواره ققنوس برای اولین بار در کشور و به همت قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور بسیج صداوسیما برپا می‌شود، گفت: استقبال چشمگیری که از طرف مردم و برنامه‌سازان از این جشنواره شد، بیانگر این است که برنامه‌سازی با موضوع دفاع مقدس جایگاه ویژه‌ای نزد اهالی هنر کشور و عموم مردم دارد و هنوز کارهای زمین‌مانده بسیاری در این حوزه وجود دارد.

بنا بر این گزارش در جشنواره ققنوس از میان بیش از 6300 اثر رسیده به جشنواره، به انتخاب و رای هیات داوران، 88 اثر به بخش مسابقه جشنواره راه یافت که در مدت 3 روز برگزاری جشنواره به نمایش در‌می‌آید و در اولین روز، 28 اثر در گونه‌های هنری: مستند، داستانی و نماهنگ روی پرده رفت.

جشنواره فیلم ‌رسانه ققنوس به همت قرارگاه رسانه‌ای بسیج رسانه ملی و به منظور ارتقای تولیدات رسانه‌ای کاروان‌های راهیان نور، قدردانی از سازندگان آثار برتر و همچنین شناسایی استعدادهای جوان در عرصه برنامه‌سازی راهیان نور برپا می‌شود.

جشنواره ققنوس امروز با نمایش آثار راه‌یافته به بخش مسابقه ادامه می‌یابد و فردا شب با معرفی برندگان اول تا سوم در هر بخش به کار خود پایان خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر