jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۶۸۸۳ ۲۸ تير ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۲

اولین جشنواره فیلم‌رسانه ققنوس، دیروز‌ رسما‌ کار خود را آغاز کرد. در نخستین روز جشنواره فیلم‌رسانه راهیان نور سازمان صدا وسیما با نام ققنوس، 28 اثر از آثار راه‌یافته به بخش مسابقه به نمایش در‌آمد.

در مراسم افتتاحیه این جشنواره که با حضور برنامه‌سازان، هنرمندان و علاقه‌مندان سینمای دفاع مقدس در سالن اصلی باغ‌موزه دفاع مقدس(موزه شهدا) برگزارشد؛ دبیر این جشنواره طی سخنانی اهداف برپایی جشنواره را تشریح کرد.

زهادی با بیان این‌که جشنواره ققنوس برای اولین بار در کشور و به همت قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور بسیج صداوسیما برپا می‌شود، گفت: استقبال چشمگیری که از طرف مردم و برنامه‌سازان از این جشنواره شد، بیانگر این است که برنامه‌سازی با موضوع دفاع مقدس جایگاه ویژه‌ای نزد اهالی هنر کشور و عموم مردم دارد و هنوز کارهای زمین‌مانده بسیاری در این حوزه وجود دارد.

بنا بر این گزارش در جشنواره ققنوس از میان بیش از 6300 اثر رسیده به جشنواره، به انتخاب و رای هیات داوران، 88 اثر به بخش مسابقه جشنواره راه یافت که در مدت 3 روز برگزاری جشنواره به نمایش در‌می‌آید و در اولین روز، 28 اثر در گونه‌های هنری: مستند، داستانی و نماهنگ روی پرده رفت.

جشنواره فیلم ‌رسانه ققنوس به همت قرارگاه رسانه‌ای بسیج رسانه ملی و به منظور ارتقای تولیدات رسانه‌ای کاروان‌های راهیان نور، قدردانی از سازندگان آثار برتر و همچنین شناسایی استعدادهای جوان در عرصه برنامه‌سازی راهیان نور برپا می‌شود.

جشنواره ققنوس امروز با نمایش آثار راه‌یافته به بخش مسابقه ادامه می‌یابد و فردا شب با معرفی برندگان اول تا سوم در هر بخش به کار خود پایان خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر