jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۱۶۶۲۰ ۲۷ تير ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۸

فرمانده نیروی انتظامی از برخورد قانونی و معرفی روزه‌خواران در ماه مبارک رمضان به دستگاه قضایی خبر داد. به گزارش مهر، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم از مردم برای رعایت شوونات اسلامی و دینی در ایام ماه مبارک رمضان سال گذشته تشکر کرد و افزود: اگر افراد روزه‌خوار در ماه مبارک رمضان امسال در منظر عموم اقدام به روزه‌خواری کنند با برخورد قانونی مواجه و تحویل مقامات قضایی خواهند شد.

وی با اشاره به بازدارندگی مناسب قانون جدید راهنمایی و رانندگی، روند اجرای آن را در کشور مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با اجرای این قانون تلفات جاده‌ای در 3 ماهه نخست امسال 900 کشته در مقایسه با سال 89 کاهش داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال تلفات سوانح در کشور به کمتر از 20 هزار نفر
کاهش یابد که رکورد بسیار مناسبی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر