jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۴۰۹۹۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۲:۴۶

اجرای مصوبه افزایش نرخ کرایه‌ها از اول تیر

بهای بلیت مترو 20درصدافزایش می‌یابد

رئیس کمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر تهران از افزایش 20 درصدی نرخ بلیت مترو بر اساس مصوبه اخیر کمیسیون عمران شورای شهر خبر داد.

حمزه شکیب در گفتگو با فارس درباره مصوبه اخیر کمیسیون توسعه و عمران شورای شهر تهران، اظهار داشت: در جلسه‌ اخیر کمیسیون عمران شورا مقرر شد نرخ کرایه تاکسی‌ و بلیت اتوبوس 15 درصد و نرخ بلیت مترو حداکثر 20 درصد افزایش یابد.

وی با بیان اینکه پیشنهاد نخست برای افزایش نرخ بلیت مترو 30 درصد بوده است، ادامه داد: به دلیل اینکه زمان اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها در سال گذشته افزایشی برای نرخ بلیت مترو در نظر نگرفته بودیم در نظر داشتیم 15 درصد به دلیل تورم سالانه و 15 درصد به دلیل هدفمند کردن یارانه‌ها به نرخ بلیت مترو اضافه کنیم.

شکیب افزود: در نهایت با بررسی‌هایی که صورت گرفت به رئیس شورای شهر پیشنهاد 20 درصد افزایش را برای بلیت مترو ارائه دادیم که این موضوع دوباره در شورای شهر مطرح خواهد شد.

رئیس کمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: با توجه به رایزنی‌هایی که با فرمانداری انجام شده ارقام مصوب شده در کمیسیون عمران از اول تیر اجرا خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر