jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۰۹۸۱۲ ۲۵ خرداد ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نی‌ریز از توابع استان فارس از مجازات اعدام فردی که مرتکب اعمال منافی عفت با دختر 8 ساله شده بود، خبر داد. محمد شبانی به ایرنا گفت: فرد محکوم 25 بهمن 1388 دختربچه 8 ساله ای را مورد تجاوز قرار داده بود که رفتار مجرمانه او موجب جریحه‌دار شدن احساسات مردم منطقه شده بود.

وی گفت: پس از 3 روز از ارتکاب جرم سیاه، متهم دستگیر و با طی مراحل قانونی و تایید حکم اعدام در شعبه ششم دیوان عالی کشور، حکم صادره در مورد مجرم مبنی بر به دار آویخته شدن در ملاءعام تایید و روز گذشته (سه‌شنبه ) مقابل مردم به اجرا درآمد.

شبانی گفت: در حال حاضر رویکرد دستگاه قضایی و همچنین دادگستری استان فارس، مبتنی بر برخورد شدید و قاطع با جرایم خشن و مهم است که نمونه‌ای از این برخورد را مردم نی ریز، شاهد بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر