jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۰۹۳۶۱ ۲۴ خرداد ۱۳۹۰  |  ۲۱:۲۸

مجموعه مستند تالاب های ایران به تهیه کنندگی وکارگردانی حسین بشرزاد ، از اول تیرماه امسال در 13 قسمت 14 دقیقه ای از شبکه بین المللی خبر پخش خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، درهرقسمت ازا ین مجموعه ، یکی از تالابهای کشور درمناطق مختلف معرفی می شود که از جمله این تالابها می توان به تالاب کانی برازان در مهاباد،تالاب بوران درماکو،تالاب آلاگل در مرز ایران وترکمنستان ،تالاب میانکاله در مازندران ،تالاب شادگان در خوزستان ،تالاب هورالعظیم در خوزستان و...می شود اشاره کرد.

در این مجموعه علاوه بر معرفی تالاب های بین المللی ایران ، در خصوص کارکردها و اهمیت تالاب ها درحفظ محیط زیست منطقه و کره زمین پرداخته شده و همچنین در مورد خطرات و آسیب هایی که این تالاب ها را تهدید می کنند هشدار داده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر