jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۹۷۰۶۴ ۳۱ فروردين ۱۳۹۰  |  ۲۱:۳۲

فیلم های سینمایی یکی از همین روزها ، خانه ساحلی و وارونگی در روزهای پنجشنبه و جمعه اول و 2 اردیبهشت از شبکه جهانی جام جم برای مخاطبان اروپا ، آمریکا و آسیا پخش می‌شوند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی جام جم، فیلم سینمایی " یکی از همین روزها " پنجشنبه 01 اردیبهشت / 21 آوریل ساعت 03:40 اروپای مرکزی / 03:40 مرکز آمریکا  / 03:40 کوالالامپور پخش می شود.

بازیگران : پرویز پورحسینی،نیما رییسی،شبنم قلی خانی،علی دهکردی و...

خلاصه فیلم : جوان سالم و پاک سرشتی در شهرداری کار می کند اما برخلاف بقیه کارمندان رشوه خواری و دزدی نمی کند و بر اثر فشار همسر و خانواده متمول اش دچار سستی در اعتقاداتش می شود و...

فیلم سینمایی " خانه ساحلی " جمعه 02 اردیبهشت / 22 آوریل ساعت 03:40 اروپای مرکزی / 03:40 مرکز آمریکا / 03:40 کوالالامپور روی آنتن می رود.

بازیگران : داود رشیدی،عمار تفتی،فقیهه سلطانی و...
 
خلاصه فیلم : داستان خانواده چایچی است .آقای چایچی کارخانه دار و تاجر چای است و وضع مالی خوبی هم دارد اما با پسر کوچکش مشکل دارد و برخلاف میلش او را از کارخانه بیرون می کند و...

فیلم سینمایی" وارونگی" جمعه 02 اردیبهشت / 22 آوریل ساعت 22:00 اروپای مرکزی / 22:00 مرکز آمریکا / 22:00 کوالالامپور پخش خواهد شد.

بازیگران : عبدالرضا زهره کرمانی،آشا محرابی،حسین پهلون زاده و...

خلاصه فیلم : مهندس فرخ به اصرار نامزدش خاطره در کارگاه پدرخانمش مشغول به کار می شود ولی فرخ به دلیل مرور خاطرات کودکی در ذهنش حواسش جمع کار نیست و... 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر