jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۹۶۹۱۷ ۲۹ فروردين ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۸

مدیر اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: آخرین مهلت دریافت مدارک آرم طرح ترافیک آخر فروردین است و دیگر این مهلت تمدید نمی‌شود. وحید نوروزی در گفت‌وگو با فارس افزود: تمام افرادی که به‎موقع مدارک خود را تحویل داده‌اند، آرم‌های خود را دریافت کرده‌اند.

نوروزی گفت: تاکنون چندین بار مهلت دریافت مدارک را تمدید کرده‌ایم و دیگر تمدیدی نخواهیم داشت. افراد باید بهموقع مدارک را تحویل دهند و واجدین شرایط مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه ‌کنند.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: تعداد آرم‌های طرح ترافیک صادر شده در سال 90 مانند سال گذشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر