jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۸۸۶۸۰ ۱۱ اسفند ۱۳۸۹  |  ۲۰:۱۷

ضرغامی در جمع معاونان اجتماعی ناجا:

اقتدار نیروی انتظامی ناشی از اعتماد مردم است

رئیس سازمان صداوسیما روز چهارشنبه در سخنرانی افتتاحیه همایش تخصصی معاونان اجتماعی استان‌های نیروی ا نتظامی با اشاره به وظایف پیچیده پلیس در ارائه خدمت به شهروندان، اعتماد مردم را بزرگ‌ترین پشتوانه نیروی انتظامی دانست و گفت: اقتدار امروز ناجا ناشی از همراهی و اعتماد مردم است.

به گزارش جام جم آنلاین، مهندس ضرغامی جایگاه نیروی انتظامی را در برقراری نظم و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی برجسته‌تر از گذشته دانست و با اشاره به پیچیدگی‌های جامع امروز افزود: تطبیق عملکرد امروز نیروی انتظامی با شکل‌گیری و نوع آسیب‌های متفاوت با گذشته، نشان از نیروی انسانی کارآمد و متعهد دراین نیرو است.

رئیس رسانه ملی در ادامه با مشترک دانستن بسیاری از وظایف صداوسیما و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی به تشریح شرایط فرهنگی روز جامعه پرداخت و مطالعه مستمر شرایط متغیر جامعه و رصد برنامه‌های رسانه‌ای دشمن را عامل مهمی در موفقیت این دو دستگاه برای آگاه‌سازی مردم در ارائه خدمات بهتر به آنها  اعلام کرد.

ضرغامی در پایان همکاری صداوسیما و نیروی انتظامی را در بهترین شرایط ارزیابی کرد و چند پیشنهاد برای گسترش این همکاری در حوزه‌های مختلف اعلام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر